Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
košík
0
kategorie

Laserové Tonery

GIGATONER.CZ - ušetřete náklady za tisk!

Garance kvality tisku - používáme patentované materiály Static Control Components - Anglie

Výroba je zakázková a všechny tonerové cartridge jsou vyrobené, testované a expedované v co nejkratší době od vaší objednávky. Nic neskladujeme a neprodáváme "LEŽÁKY".

Materiály STATIC CONTROL UK zajišťují maximální kvalitu výtisku zejména u barevných - color - tonerových kazet a náplní.

Renovujeme a plníme i do Vašich prázdných kazet a tonerů, které nám přinesete nebo dodáte poštou či jinou přepravní společností.

Pro zákazníky ze Zlína a okolí plníme tonery v co nejkratší možné době doslova na počkání. Doba naplnění kazety je závislá hlavně podle jednotlivých typů, ale v průměru se určitě vlezeme do cca 45 minut.

Ve Zlíně a blízkém okolí tonerovou kazetu od Vás vyzvedneme, naplníme, otestujeme a dovezeme zpět. Nemusíte již nikam chodit a ztrácet čas.

Pokud máte problém s Vaší tiskárnou nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu tiskáren, multifunkcí a kopírovacích strojů.

 

Naše nabídka renovovaných tonerů se neustále rozšiřuje, pokud nenajdete požadovaný toner v našem e-shopu kontaktujte nás prostřednictvím rychlého dotazu.

 

Specializujeme se především na výrobu a renovaci tonerů HP a CANON

Jedná se o nejrozšířenější značky tiskárem a multifunkcí. Samozřejmě umíme plnit i jiné tonerové kazety do méně rozšířených tiskáren jako jsou BROTHER, MINOLTA, DELL, LEXMARK, OKI, SAMSUNG, XEROX, EPSON a jiné další značky.